Національна рада обрала керівника свого апарату - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Національна рада обрала керівника свого апарату

Керівником апарату регуляторного органу призначено Перелигіна Євгена Юрійовича. Таке рішення члени Національної ради ухвалили на засіданні 24 лютого.

На вакантну посаду керівника апарату Національної ради претендували шість осіб. Конкурс проводило Національне агентство України з питань державної служби.  Комісія з питань вищого корпусу державної служби за результатами проведення конкурсу рекомендувала регуляторові на цю посаду дві кандидатури – Дмитра Кардаша і Євгена Перелигіна.

За результатами співбесіди члени Національної ради зупинили свій вибір на Євгену Перелигіну, який за підсумками тестування й співбесіди посів у конкурсі перше місце.

Розпочати виконання своїх обов’язків Євген Перелигін зможе після проходження процедури спеціальної перевірки. Також відповідно до вимог чинного законодавства встановлюється випробувальний термін один місяць.

Із грудня 2012 по липень 2020 рр. Євген Перелигін був Надзвичайним і Повноважним Послом України в Італійській Республіці, а також за сумісництвом в Республіці Мальті, Республіці Сан-Марино і Постійним представником України при Продовольчій та сільськогосподарській організації (ФАО) Організації Об’єднаних Націй.

Керівник апарату відповідно до статті 12 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення» призначається строком на п’ять років і звільняється з посади в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу».

Нагадаємо, попередній керівник апарату Національної ради Сергій Кучерук був звільнений 29 грудня минулого року.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше