Національна рада оголошує ще один конкурс для потреб місцевого радіомовлення - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Національна рада оголошує ще один конкурс для потреб місцевого радіомовлення

19 жовтня Національна рада ухвалила рішення про затвердження конкурсних умов і оголошення конкурсу на мовлення на вільних радіоканалах для потреб місцевого радіомовлення. Учасникам ринку пропонується 15 частот у 8-ми областях України.

На конкурс винесені такі радіочастотні присвоєння:

Область

Населений пункт

Частота, МГц

Вінницька

м. Гайсин

101,6

Волинська

м. Горохів

89,4

Волинська

смт Любешів

102,6

Волинська

м. Нововолинськ

105

Івано-Франківська

с. Гарасимів

100,7

Івано-Франківська

с. Річка

102,8

Львівська

м. Старий Самбір

91,4

Сумська

м. Білопілля

90,5*

Сумська

м. Глухів

104,4

Сумська

м. Конотоп

101,1

Сумська

м. Охтирка

103,7

Сумська

м. Тростянець

105,4*

Хмельницька

м. Полонне

107,5*

Черкаська

м. Чигирин

99

Чернігівська

м. Прилуки

95,7

* – технічні характеристики можуть бути скориговані за результатами натурних випробувань, навіть до анулювання частотного присвоєння при неможливості забезпечення ЕМС.

Конкурсними умовами передбачені вимоги до програмної концепції, відповідно до яких в загальному обсязі власного мовлення не менше як 15 відсотків мають становити інформаційні передачі місцевої тематики. Крім того, дозволяється ретрансляція виключно програм суспільного мовлення.

Член Національної ради Сергій Костинський наголосив, що конкурс для цієї категорії мовлення передбачає, щоб місцеві компанії конкурували між собою, а не із загальнонаціональними мовниками, які апріорі є сильнішими. Він також уточнив, що Національна суспільна телерадіокомпанія України також може брати участь у цьому конкурсі, оскільки у неї є регіональні філії, які виробляють продукт для жителів певних регіонів.

Оголошення про конкурс незабаром буде опубліковано в газеті «Голос України».

Як повідомлялося раніше, 5 жовтня Національна рада визначила переможців конкурсу на місцеве мовлення на 22 частотах у 14 областях України.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше