Національна рада оголосила конкурс на місцеве радіомовлення - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Національна рада оголосила конкурс на місцеве радіомовлення

29 грудня в газеті «Голос України» № 248 опубліковано конкурс, у якому для потреб місцевого радіомовлення виставлено 19 FM-частот в 10 областях України. Заяви на участь у цьому конкурсі радіокомпанії можуть подавати із 28 січня 2022 року.

Місцеві радіоорганізації матимуть можливість мовити у таких населених пунктах, як Вапнярка Вінницької області, Новоград-Волинський Житомирської області, Косів і Рогатин Івано-Франківської області, Новоайдар, Петропавлівка і Щастя Луганської області, Жидачів і Турка Львівської області, Балта Одеської області, Дубровиця і Старики Рівненської області, Бучач (Підзамочок), Кременець, Ланівці і Постолівка Тернопільської області, Дворічна Харківської області, Нова Каховка і Новотроїцьке Херсонської області.

Вимогами до програмної концепції мовлення передбачено, що в загальному обсязі власного мовлення не менше як 15% усіх передач мають становити передачі місцевої тематики – інформаційного й освітнього спрямування. Також дозволяється ретрансляція програм Суспільного мовлення і програм Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України («Армія FM – військове радіо»). Передачі в ефірі  радіокомпаній  мають вестися стовідсотково українською мовою.

Заяви на участь у конкурсі телерадіоорганізації, які претендують на ці частоти, можуть подавати із 28 січня до 28 лютого 2022 року за адресою: вул. Прорізна, 2, м. Київ, тел. 234-97-13.

Відповідно до пункту б) частини пʼятої статті 25 Закону України «Про телебачення і радіомовлення»  підбиття підсумків конкурсу має відбутися до 28 квітня 2022 року.

Докладніше про конкурсні умови і перелік частот, які виставлені на конкурс.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше