Національна рада оголосила попередження провайдерові програмної послуги із Чугуєва Харківської області - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Національна рада оголосила попередження провайдерові програмної послуги із Чугуєва Харківської області

 Розглянувши на засіданні результати проведення планової перевірки ТОВ «Бакат ТВ», м. Чугуїв Харківської області, Національна рада оголосила йому попередження.

Планову перевірку діяльності провайдера програмної послуги «БАКАТ ТВ» уповноваженим працівником Національної ради провести не вдалося через те, що за вказаною в ліцензії адресою компанії не виявлено. Повідомлення про проведення планової перевірки було надіслано керівництву ліцензіата, однак за інформацією «Укрпошти» листи не отримані. Гайдар І. В., який відповідно до даних ліцензії є директором ТОВ «БАКАТ ТВ», у телефонній розмові повідомив, що на підприємстві не працює і не знає, чи існує воно. Діяльності провайдера програмної послуги на момент перевірки, 22 березня 2017 року, не зафіксовано.

Національна рада оголосила компанії попередження і зобов’язала упродовж місяця привести свою діяльність у відповідність до умов ліцензії і норм чинного законодавства.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше