Національна рада оголосила попередження провайдерові програмної послуги із Костянтинівки Донецької області - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Національна рада оголосила попередження провайдерові програмної послуги із Костянтинівки Донецької області

Розглянувши на засіданні результати проведення позапланової перевірки ТОВ «Мережі кабельного телебачення», м. Костянтинівка Донецької області, Національна рада оголосила йому попередження.

 Позаплановою перевіркою і моніторингом від 6 квітня цього року в діяльності ТОВ «Мережі кабельного телебачення» зафіксовано порушення частини дев’ятої статті 39 і частини другої статті 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення». Зокрема встановлено, що провайдер програмної послуги не ретранслює 2 програми універсальної програмної послуги – «Сат Плюс» і «UA:КРИМ», натомість наявна одна програма, яка не входять до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України − «Disney канал».

Національна рада застосувала до провайдера санкцію «оголошення попередження» і зобов’язала його протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше