Національна рада оголосила попередження трьом телерадіоорганізаціям - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Національна рада оголосила попередження трьом телерадіоорганізаціям

Розглянувши на засіданні результати перевірок кількох ліцензіатів, Національна рада оголосила їм попередження. Відповідні рішення ухвалено щодо таких компаній: ТОВ «Місто ТБ», м. Чернівці, МПП-Фірма «Центуріон», м. Львів, ТОВ «Гамма-Консалтинг», м. Київ.

 Наприкінці грудня 2015 року проведено моніторинг ТОВ «МІСТО ТБ», що мовить у цифрі у мультиплексі МХ-5. Моніторинг показав, що в ефірі щодоби повторно транслюються одні й ті самі передачі та фільми. Перевірку телекомпанії провести не вдалося, оскільки за вказаною у ліцензії адресою вона не розміщується.

Планова перевірка діяльності провайдера програмної послуги МПП-Фірма «Центуріон», м. Львів, зафіксувала порушення статті 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення». Провайдер ретранслює  програми, що не входять до Переліку програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України: «PLANETE», «НВО», «Россия К», «TV Mode».

ТОВ «Гамма-Консалтинг» не здійснює супутникового мовлення. Це засвідчив моніторинг, проведений 25 лютого, і позапланова перевірка. Представник компанії, присутній на засіданні, повідомила, що ліцензіат не мовив у зв’язку з технічними причинами, але нині роботу відновлено. Однак моніторинг «Гамма-Консалтинг», проведений 12 і 13 квітня, показав, що мовлення компанії не відновлено.

Національна рада оголосила зазначеним телерадіоорганізаціям попередження і зобов’язала упродовж місяця привести свою діяльність у відповідність до умов ліцензії і норм чинного законодавства.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше