Національна рада оголосила попередження трьом телерадіоорганізаціям - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Національна рада оголосила попередження трьом телерадіоорганізаціям

Розглянувши на засіданні результати перевірок кількох ліцензіатів, Національна рада оголосила їм попередження. Відповідні рішення ухвалено щодо таких компаній: ТОВ «Місто ТБ», м. Чернівці, МПП-Фірма «Центуріон», м. Львів, ТОВ «Гамма-Консалтинг», м. Київ.

 Наприкінці грудня 2015 року проведено моніторинг ТОВ «МІСТО ТБ», що мовить у цифрі у мультиплексі МХ-5. Моніторинг показав, що в ефірі щодоби повторно транслюються одні й ті самі передачі та фільми. Перевірку телекомпанії провести не вдалося, оскільки за вказаною у ліцензії адресою вона не розміщується.

Планова перевірка діяльності провайдера програмної послуги МПП-Фірма «Центуріон», м. Львів, зафіксувала порушення статті 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення». Провайдер ретранслює  програми, що не входять до Переліку програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України: «PLANETE», «НВО», «Россия К», «TV Mode».

ТОВ «Гамма-Консалтинг» не здійснює супутникового мовлення. Це засвідчив моніторинг, проведений 25 лютого, і позапланова перевірка. Представник компанії, присутній на засіданні, повідомила, що ліцензіат не мовив у зв’язку з технічними причинами, але нині роботу відновлено. Однак моніторинг «Гамма-Консалтинг», проведений 12 і 13 квітня, показав, що мовлення компанії не відновлено.

Національна рада оголосила зазначеним телерадіоорганізаціям попередження і зобов’язала упродовж місяця привести свою діяльність у відповідність до умов ліцензії і норм чинного законодавства.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше