Національна рада оголосить конкурс для розвитку місцевого радіомовлення - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Національна рада оголосить конкурс для розвитку місцевого радіомовлення

Національна рада 19 серпня під час чергового засідання ухвалила рішення про затвердження конкурсних умов та оголошення конкурсу для розвитку місцевого радіомовлення.

Для  місцевих радіокомпаній запропоновано 23 вільні FM-частоти у 13 областях України. Серед них є місця у Запоріжжі, Тернополі, Калинівці Вінницької області, Нікополі Дніпропетровської області, Коростишеві Житомирської області, Бурштині Івано-Франківської області, Макарові Київської області, Золочеві та Яворові Львівської області, Першотравневому Одеської області, Острозі Рівненської області, Краснограді Харківської області, Умані Черкаської області, Новодністровську Чернівецької області тощо.

Вимоги до програмної концепції мовлення передбачають, що в загальному обсязі власного мовлення не менше як 15% мають становити передачі місцевої тематики – інформаційного, публіцистичного, освітнього спрямування. Також дозволяється ретрансляція програм Суспільного мовлення та програм Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України («Армія FM – військове радіо»). Передачі в ефірі місцевих  радіокомпаній, які будуть мовити на цих частотах, мають вестися лише українською мовою.

Інформацію про оголошення конкурсів регулятор опублікує в газеті «Голос України». Із переліком частот і конкурсними умовами можна буде ознайомитися в рішеннях Національної ради.

Нагадаємо, що 12 серпня Національна рада ухвалила рішення про проведення конкурсу на 109 FM-частотах у 22 областях України. Також із 10 вересня можна подавати заяви на участь у конкурсі на 43 канали у багатоканальній цифровій телемережі для місцевого телебачення 17-ти областей країни, а з 13 вересня – на радіомовлення на 55 FM-частотах у 21 області.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше