Національна рада оголосить конкурс на вільне місце в багатоканальній мережі МХ-5 - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Національна рада оголосить конкурс на вільне місце в багатоканальній мережі МХ-5

Регулятор 27 липня ухвалив рішення про затвердження конкурсних умов і оголошення конкурсу на отримання ліцензії на мовлення на вільному загальнонаціональному каналі мовлення багатоканальної телемережі МХ-5.

Зазначене рішення, за словами відповідального секретаря Національної ради Олександра Ільяшенка, ухвалене у зв’язку з тим, що минулого тижня регуляторний орган на виконання постанови Окружного адміністративного суду м. Києва вилучив із ліцензії ТОВ «Зеонбуд» телеканал «Вінтаж ТВ» (ТОВ «Корона санрайс»). Оскільки з’явилося вільне місце в мультиплексі, Національна рада виставляє його на конкурс.

Вимогами до програмної концепції мовлення передбачено, що в загальному обсязі мовлення не менше як 50 відсотків має становити частка соціально важливих програм (інформаційних і соціально-політичних) для забезпечення інформаційних потреб громадян. Також необхідно передбачити проведення телерадіоорганізацією під час телевізійної трансляції програм інформаційно-рекламної кампанії щодо забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телемовлення.

Оголошення про конкурс незабаром буде опубліковане в «Голосі України».

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше