Національна рада оголосить відразу два конкурси

12.09.2019

На засіданні 12 вересня регуляторний орган ухвалив рішення про оголошення конкурсу на отримання ліцензій на багатоканальне мовлення з використанням радіочастотного ресурсу у стандарті DVBT-2 в Одеській області та на мовлення з використанням вільних радіоканалів.

Беручи до уваги наявність вільних каналів мовлення в багатоканальній телемережі стандарту DVB-T2 (MPEG-4) − 6-та програма в Одеській області, Національна рада пропонує отримати ліцензію на мовлення на 27 каналі в Одесі та на 51, 59 і 60 каналах мовлення в 21-му населеному пункті Одеської області.

Конкурсними вимогами передбачено, що в конкурсі беруть участь телерадіоорганізації, які мають намір здійснювати регіональне мовлення, рекомендовано розміщувати соціально важливі та інформаційні передачі. Оператор телекомунікацій – Концерн РРТ.

Також  регулятор виставив на конкурс частоту 104,4 МГц з потужністю передавача 1 кВт у м. Щасті Луганської області.

Серед вимог − у загальному обсязі власного мовлення не менше 15 відсотків мають становити інформаційні (публіцистичні, новинні, освітні тощо) передачі місцевої тематики, а також забезпечення системи оповіщення населення про надзвичайні ситуації.

Оголошення про обидва конкурси невдовзі будуть опубліковані в газеті «Голос України».