Національна рада перевірила телекомпанії, що мовлять у цифрі

12.12.2012

НАЦІОНАЛЬНА РАДА НА ЗАСІДАННІ 11 ГРУДНЯ РОЗГЛЯНУЛА РЕЗУЛЬТАТИ ПЛАНОВИХ ПЕРЕВІРОК НИЗКИ ТЕЛЕКОМПАНІЙ, ЩО МОВЛЯТЬ У БАГАТОКАНАЛЬНИХ ТЕЛЕМЕРЕЖАХ МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5.

Національна рада на засіданні 11 грудня розглянула результати планових перевірок низки телекомпаній, що мовлять у багатоканальних телемережах МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5.

За результатами проведених перевірок було ухвалено рішення взяти відповідну інформацію до відома стосовно таких компаній: ТОВ „Телестудія „Служба інформації”; ПАТ „Телекомпанія „ТЕТ”; ТОВ „ТРК „ВІККА”; ТОВ „Рєал істейт-ТВ”; ТОВ „ТРК „Погода ТБ”; „Медіа ТБ Севастополь”; Чернігівська ОДТРК; Запорізька ОДТРК; ТОВ «Коледж преси та телебачення».

У діяльності інших компаній – ПрАТ „ТК „ІНТЕР”; ТРК „Студія „1+1” у формі ТОВ; ТОВ „Телеканал „К2”; ТОВ „ТРО „Мульті медіа сервіс”; ТОВ „ТРК „Нові комунікації”; ТОВ „Телеканал „ТОНІС”; ТОВ „Телеодин” ; ТОВ „ТРК „Кіно ТВ”; ТОВ „ТК „Мега”; ТОВ „Музичне телебачення”; ТОВ „ТРК „Музика ТВ”– виявлено незначні відхилення у програмних концепціях.

Переважно канали збільшили частку власного мовлення та частку національного продукту. Загалом це зміни на покращення програмних концепцій, але вони, відповідно до чинного законодавства, мають бути відображені у ліцензійних умовах компаній. Тому Національна рада ухвалили рішення взяти до відома наявність порушень і зобов’язала ліцензіатів протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов чинних ліцензії та законодавства. Далі протягом двох тижнів зазначені мовники мають подати регулятору звіт, завізований представником Національної ради у м. Києві, оскільки ці компанії зареєстровані в столиці.