Національна рада погодила із зауваженнями проект постанови Кабміну «Про внесення зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу України» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Національна рада погодила із зауваженнями проект постанови Кабміну «Про внесення зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу України»

Регуляторний орган на засіданні 24 вересня, розглянувши проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу України», вирішив погодити його із зауваженнями.

За словами члена Національної ради Олександра Ільяшенка, у проекті постанови пропонувалося встановити різні терміни відімкнення аналогового сигналу мовлення на території країни для різних діапазонів. Наприклад, для 1 -5-го ТВК запропоновано цю дату визначити кінцем 2016 року, а для 61 – 69 ТВК – 1 червня 2017 року. Це не відповідає Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору України, що був погоджений з усіма зацікавленими сторонами та зареєстрований Міністерством юстиції України. За словами О. Ільяшенка, запропоновані проектом  постанови дати викликають сумніви щодо їх виконання. Тому регуляторний орган висловив зауваження, щоб у Плані використання радіочастотного ресурсу України визначити єдиною кінцевою датою використання в Україні радіотехнології «Аналогове телевізійне мовлення» 30 червня 2018 року. До того ж  уточнив О. Ільяшенко, що при можливості аналогове мовлення вимикатиметься  раніше.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше