Національна рада погодила проект Пріоритетів головування України у Комітеті міністрів Ради Європи - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Національна рада погодила проект Пріоритетів головування України у Комітеті міністрів Ради Європи

Національна рада традиційно бере участь у різноманітних міжнародних проектах з питань телерадіоінформаційної галузі.
Нещодавно від України делеговані представники в Постійний комітет Ради Європи з транскордонного телебачення – голова Національної ради Володимир Манжосов тайого заступник – ЛарисаМудрак.
На сьогоднішньому засіданні Національна рада погодила проект Пріоритетів головування України у Комітеті міністрів Ради Європи та розробила пропозиції до Програми головування України в цьому Комітеті.
Програма передбачає залучення Національної ради до участі у 4-й Конференції в рамках Європейського діалогу з питань Інтернету (п. 7, червень 2011 р., м. Бєлград); залучення Національної ради до заходів з відзначення 10-ї річниці Конвенції з боротьби з кіберзлочинністю (п. 14, листопад 2011 р.); організації та проведення Національною радою міжнародного семінару з питань переходу від аналогового до цифрового мовлення (м. Київ, жовтень 2011 р.).
Національна рада без зауважень погодила пріоритети головування, розроблені Міністерством закордонних справ України, які передбачають зміцнення прав людини та верховенства права, розвиток місцевої та регіональної демократії, забезпечення соціальних прав та вдосконалення інституційних механізмів Ради Європи.
Прес-служба Національної ради

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше