Національна рада погодила проєкти Уряду щодо Стратегії інформаційної реінтеграції Донбасу і Криму - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Національна рада погодила проєкти Уряду щодо Стратегії інформаційної реінтеграції Донбасу і Криму

Розглянувши та обговоривши проєкти розпоряджень Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів з реалізації Стратегії інформаційної реінтеграції Автономної Республіки Крим та м. Севастополя» і «Деякі питання реалізації Стратегії інформаційної реінтеграції Донецької та Луганської областей», Національна рада на засіданні 7 травня ухвалила рішення про їх погодження.
 
Запропоновані проєкти розпоряджень, які надійшли до регулятора від Міністерства культури та інформаційної політики України, члени Національної ради підтримали одноголосно та без зауважень.
 
Зокрема, під час розгляду проєкту «Про затвердження плану заходів з реалізації Стратегії інформаційної реінтеграції Автономної Республіки Крим та м. Севастополя» член Національної ради Максим Онопрієнко повідомив, що відповідно до цієї Стратегії регулятор також внесе кілька змін до свого Плану розвитку.
 
Погоджені проєкти розпоряджень Кабінету Міністрів мають на меті інформаційну реінтеграцію тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Донецької і Луганської областей. Стоїть завдання  – за допомогою інформаційних інструментів створити передумови для відновлення територіальної цілісності та суверенітету, сприяти захисту прав та свобод громадян України.​
 
Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше