Національна рада погодила трансляції благодійних матчів київського «Динамо» на українських каналах - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Національна рада погодила трансляції благодійних матчів київського «Динамо» на українських каналах

Протягом квітня – червня 2022 року заплановано проведення благодійних товариських матчів «Динамо» із провідними клубами Європи. Перший з них – «Динамо» (Київ) – «Легія» (Варшава) відбудеться вже сьогодні, 12 квітня, о 21:30.

Футбольні матчі можна  дивитися на телеканалах, що не задіяні у транслюванні телемарафону «Єдині новини», зокрема «ТЕТ» і «2+2».

Мета  проведення змагань ­ підтримка нашої держави, інформування міжнародної спільноти про жахливу війну в Україні та збір коштів гуманітарної допомоги для людей, які постраждали від війни, розв’язаної російським агресором.

Трансляції матчу «Динамо» (Київ) – «Легія» (Варшава) і всіх наступних благодійних матчів цієї серії, серед яких «Боруссія» (Дортмунд, Німеччина), ПСЖ (Париж, Франція), «Стяуа» (Бухарест, Румунія), «Легія» (Варшава, Польща), «Барселона» (Іспанія), «Мілан» (Італія), «Бенфіка» (Лісабон, Португалія), «Аякс» (Амстердам, Нідерланди), «Спортінг» (Лісабон, Португалія), «Базель» (Швейцарія), будуть показані на  українських телеканалах.

ТОВ «ТРК «Студія 1+1», м. Київ, звернулося до Національної ради з проханням про тимчасовий відступ від умов програмних концепцій мовлення двох каналів, щоб мати змогу показати ці матчі українським глядачам. Зважаючи на обставини, пов’язані з веденням активних військових дій в Україні, Національна рада листом надала згоду на запропоновані зміни, зокрема для «ТЕТ» і «2+2», пов’язані з трансляцією благодійних матчів цієї серії. Зміни будуть враховані при здійсненні регулятором своїх повноважень.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше