Національна рада поновила дозволи на тимчасове мовлення шести ліцензіатам і змінила технічні характеристики ще для кількох мовників - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Національна рада поновила дозволи на тимчасове мовлення шести ліцензіатам і змінила технічні характеристики ще для кількох мовників

Національна рада на засіданні 15 липня задовольнила заяви дванадцяти ліцензіатів, що стосувалися мовлення на територіях з особливим режимом мовлення. Компанії   здебільшого зверталися з проханнями продовжити терміни дії тимчасових дозволів. На 41 ТВК у с. Бахмутівці Щастинського району та смт Комишувасі Сєвєродонецького району Луганської області буде змінено цифровий канал мовлення. З переходом на цифру від аналогової частоти у цих населених пунктах відмовився телеканал «ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ».

За результатами розгляду заяв телерадіоорганізацій було продовжено дозволи на тимчасове мовлення «Українському радіо» на частотах у м. Волновасі,  м. Часовому Ярі Донецької області і в м. Попасній Луганської області та «Радіо «Промінь» − у м. Костянтинівці Донецької області.

Передачі Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України (позивні «Армія FM – військове радіо») далі транслюватимуться у містах Бахмуті, Волновасі, Краматорську, Маріуполі,  Світлодарську Донецької області та у м. Попасній і смт Станиці Луганській Луганської області.

«Громадське радіо» поширюватиме свої програми у містах Волновасі, Краматорську, Маріуполі Донецької області і Лисичанську, Старобільську Луганської області.

У м. Маріуполі Донецької області буде транслювати передачі ПрАТ «Радіокомпанія «Гала» (позивні «Україномовне радіо Країна ФМ»).  А у м. Мар’їнці Донецької області − ТОВ «ТРК «Можливість» (позивні «радіо М») зі м. Слов’янська Донецької обл.

ТОВ ТРК «АРТА ПЛЮС» (позивні «Радио Класс»), м. Ізюм Харківської обл., далі працюватиме у м. Бахмуті Донецької області.

Дозволи на тимчасове мовлення цим ліцензіатам продовжено ще на рік.

Через перепланування мережі цифрового телевізійного мовлення у с. Бахмутівці Щастинського району та смт Комишувасі Сєвєродонецького району Луганської області (стандарт DVB-T/Т2) відбулися зміни каналу мовлення для низки телерадіоорганізацій. Якщо раніше у цих населених пунктах КП «ТРК «Перший західний», м. Львів (логотип «ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ»), ТОВ «ТРК «Донбас онлайн» м. Сєвєродонецьк (логотип «Донбас Онлайн»), ДП «Парламентський телеканал «Рада», м. Київ (логотип «РАДА»), ТОВ «Гравіс-кіно», м. Київ (логотип «2+2»), АТ «НСТУ», м. Київ (логотипи «UA:ПЕРШИЙ», «UA:КУЛЬТУРА», «UA:ДОНБАС», «UA:КРИМ», «UA:ХЕРСОН») транслювали свої передачі на 41 телевізійному каналі, то відтепер вони вестимуть мовлення на 21 ТВК.

Крім того, Національна рада задовольнила клопотання КП «ТРК «Перший західний», м. Львів (логотип «ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ»), про анулювання дозволу на тимчасове мовлення з використанням  21 ТВК у с. Бахмутівці Щастинського (Новоайдарського) району Луганської області. Така необхідність виникла, оскільки компанія мовила на цьому ТВК в аналоговому форматі.

Видача телерадіоорганізаціям дозволів на тимчасове мовлення забезпечує трансляцію програм українських телеканалів і радіостанцій на територіях проведення операції Об’єднаних сил і на межі з окупованим Кримом. Таким чином, громадяни, які проживають на цих територіях, можуть отримувати інформацію про життя країни від вітчизняних мовників.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше