Національна рада попереджає європейських медіарегуляторів про фашистькі плани росії щодо України - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Національна рада попереджає європейських медіарегуляторів про фашистькі плани росії щодо України

Національна рада 6 квітня звернулася листами до усіх членів Європейської платформи регуляторних органів (ЕПРО), щоб попередити їх про плани рф щодо «денацифікації» на захоплених українських територіях. Ідеї країни-терориста були днями опубліковані в матеріалі «Що Росія має зробити з Україною» на російському державному ресурсі «РИА Новости». Регулятор просить європейські країни зробити адекватні висновки і продемонструвати єдину міцну позицію всієї Європи.

Зазначена стаття, наголошує Національна рада, перевершила страшніші публікації часів гітлерівського нацизму. Вона дає змогу добре зрозуміти, з ким має справу український народ і з яким варіантом майбутнього він сьогодні веде боротьбу.

Національна рада також звертається до регуляторів Франції і Люксембургу переглянути свою позицію щодо збереження на супутникових платформах Eutelsat та SES російських пропагандистських каналів.

Наводимо текст звернення повністю.

 

 

 

 

 

Звернення українською мовою за посиланням, звернення англійською мовою за посиланням.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше