Національна рада працює над розвитком вітчизняного радіомовлення на прикордонні - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Національна рада працює над розвитком вітчизняного радіомовлення на прикордонні

27 травня під час селекторної наради із представниками Національної ради в областях обговорено наступний етап реалізації проекту розвитку мовлення у прикордонних районах України, який спрямований на те, щоб українські радіостанції зазвучали у  86 районах 15 областей країни.

Член Національної ради Сергій Костинський повідомив, що нині розпочинається другий етап роботи із забезпечення прикордонних містечок і сіл українським радіомовленням. Для того, щоб втілити ці плани, наступним кроком стане замовлення прорахунку частот для 33 населених пунктів. Відповідне звернення до УДЦР буде розглянуто на найближчому засіданні Національної ради.

Загалом із березня цього року зроблено аудит мовлення телерадіоорганізацій на  прикордонній території, визначено перелік районів, де передусім має з’явитися вітчизняний мовник. На попереднє звернення Національної ради вже триває прорахунок FM-частот для 71 населеного пункту. 12 частот наразі прораховані і вже готуються до конкурсів. Очікується, що мовлення українських радіостанцій упродовж трьох наступних років охопить 116 населених пунктів на усій прикордонній території України.

Проект розвитку вітчизняного мовлення на прикордонні реалізується в рамках діяльності Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення, що створена при Міністерстві інформаційної політики.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше