Національна рада представила фінансовий звіт за 2012 рік

20.03.2013

НА БРИФІНГУ НАЦІОНАЛЬНОЇ РАДИ 20 БЕРЕЗНЯ, ЩО ВІДБУВСЯ ПО ЗАВЕРШЕННІ ЗАСІДАННЯ, БУЛО ПРЕДСТАВЛЕНО ФІНАНСОВИЙ ЗВІТ РЕГУЛЯТОРНОГО ОРГАНУ ЗА 2012 РІК. НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОЇ СЛУЖБИ – ГОЛОВНИЙ БУХГАЛТЕР ТЕТЯНА СТОРОЖЕНКО, ЯКА ПРЕЗЕНТУВАЛА ДОКУМЕНТ, ЗАЗНАЧИЛА, ЩО ВІН ПІДГОТОВЛЕНИЙ НА ВИКОНАННЯ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ НА 2012 Р.», БЮДЖЕТНОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ, ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК, ФІНАНСОВУ ЗВІТНІСТЬ В УКРАЇНІ» ТА НАКАЗУ МІНІСТЕРСТВА ФІНАНСІВ.

На брифінгу Національної ради 20 березня, що відбувся по завершенні засідання, було представлено фінансовий звіт регуляторного органу за 2012 рік. Начальник управління бухгалтерської служби – головний бухгалтер Тетяна Стороженко, яка презентувала документ, зазначила, що він підготовлений на виконання Закону України «Про Державний бюджет на 2012 р.», Бюджетного кодексу України, Закону України «Про бухгалтерський облік, фінансову звітність в Україні» та наказу Міністерства фінансів України.

Вона нагадала, що Національна рада фінансується виключноіз державного бюджету і є неприбутковою. Однак обсяг бюджетного фінансування не дає можливостіповною мірою виконувати всі завдання, визначені законодавством.

Тетяна Стороженко повідомила, що кошторисні призначення регуляторного органу на 2012 рік було затвердженов розмірі 21 937,4 тис грн. Із п’яти бюджетних програм, передбачених законодавством, фінансуються лише дві: «Керівництво та управління здійснення контролю у сфері телебачення і радіомовлення» та «Розробка висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів мовлення, необхідних для створення та розвитку каналів мовлення та телемереж».

Начальник управління бухгалтерської служби поінформувала, що у 2012 році Національна рада працювала у режимі економії ресурсів, раціонального використання бюджетних коштів за рахунок внутрішніх резервів. Видатки регулятора у 2012 році становили 21 935,5 тис грн. Фактично було профінансовано 21 920,9 тис грн.

Тетяна Стороженко наголосила, що Національна рада не має заборгованостііз виплати заробітної плати, податкових виплат до бюджету та до Пенсійного фонду України.