Національна рада представила щорічний Звіт Парламентському комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Національна рада представила щорічний Звіт Парламентському комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики

Сьогодні Національна рада презентувала свій звіт за 2019 рік для Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики. Зустріч проходила у форматі відеоконференції. 

Перший заступник голови Національної ради Ольга Герасим’юк розказала про всі напрями діяльності регуляторного органу за минулий рік. Основні питання щодо звіту в народних депутатів стосувалися регуляторних і наглядових повноважень Національної ради. Зокрема, вони уточнювали деталі щодо перевірок деяких компаній, впровадження цифрового телебачення, забезпечення мовлення українських медіакомпаній на лінії розмежування та окупованих територій, розбудову Суспільного мовлення, цікавилися станом справ у регіонах – на Волині та Одещині.

Голова Комітету Олександр Ткаченко також цікавився ситуацією, яка виникла навколо проблеми зриву запуску нового моніторингового центру. Ольга Герасим’юк повідомила, що ситуація щодо цього питання досить складна, її поки що не вдалося вирішити остаточно.

На інші питання, що стосувалися розвитку медіасфери, члени  Національної ради дали вичерпні відповіді.

У підсумку обговорення члени Комітету вирішили підготувати резолютивну частину рішення щодо Звіту Національної ради та проголосувати за це питання на наступному засіданні.

Національна рада щорічно готує звіт про свою діяльність відповідно до норм частин другої та третьої статті 16, частини другої статті 24 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення» та до 1 лютого наступного за звітним року подає його Верховній Раді України і Президентові України.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше