Національна рада просить Верховну Раду призначити свою четвірку - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Національна рада просить Верховну Раду призначити свою четвірку

Заступник голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Лариса Мудрак висловила прохання до парламенту якнайшвидше призначити чотирьох членів регуляторного органу, оскільки нині Національна рада не може здійснювати свої повноваження у повному обсязі.

Заступник голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Лариса Мудрак висловила прохання до парламенту якнайшвидше призначити чотирьох членів регуляторного органу, оскільки нині Національна рада не може здійснювати свої повноваження у повному обсязі. Про це вона сказала 11 червня в ефірі програми «Шустер live» на ТРК «Україна».

„Я черговий раз прошу призначити представників від Верховної Ради, щоб ми могли працювати та розвивати галузь. Сьогодні є лише три повноважні члени Національної ради з восьми, і роботу регуляторного органу, по суті, блоковано”, – наголосила вона.

Лариса Мудрак спростувала закиди про політизацію судового рішення щодо результатів конкурсу від 27 січня 2010 року. «Ми провели розслідування і, на жаль, до цього конкурсу від початку і до кінця було багато претензій. Там було дуже багато порушень. При всій повазі до попереднього складу Національної ради, я хочу, щоб цей орган працював законно», – заявила вона.

Прес-служба Національної ради

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше