Національна рада проведе конференцію для обрання члена Наглядової ради НСТУ у сфері правозахисту - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Національна рада проведе конференцію для обрання члена Наглядової ради НСТУ у сфері правозахисту

29 липня Національна рада ухвалила рішення про проведення конференції громадських об’єднань та асоціацій, що діють у сфері правозахисту, для переобрання члена Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України. Регулятор ухвалив календарний план, який визначає процедурні і часові аспекти цього процесу. Повноваження Олександра Павліченка, який нині представляє громадськість у Наглядовій раді, завершуються 7 грудня.

Олександр Павліченко виконує свої обов’язки із 7 грудня 2017 року. Він замінив на цій посаді Тараса Шевченка, який достроково припинив виконувати повноваження. Членство Олександра Павліченка в Наглядовій раді завершується 7 грудня цього року, тому Національна рада має розпочати процес, аби обрати члена Наглядової ради суспільного мовника, що працюватиме у цьому органі далі. 

Як визначає відповідний порядок проведення конференцій громадських об’єднань та асоціацій, календарний план, у якому прописані усі етапи процесу, має бути затверджено не пізніше ніж за 4 місяці до закінчення повноважень члена Наглядової ради.

Зважаючи на ці вимоги, Національна рада сьогодні на засіданні затвердила календарний план. Ним передбачено, що заяви на участь у конференції від громадських об’єднань та асоціацій, що діють у правозахисній сфері, будуть прийматися із 30 серпня по 13 вересня. Оголошення про початок прийому документів буде оприлюднено на сайті Національної ради додатково. Процедура обрання нового члена Наглядової ради у сфері правозахисту  має завершиться у період із 3 по 12 листопада 2021 року.

Вимоги до організацій, які мають право брати участь у конференції, визначені у частині другій статті 8 Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України». Стаття 7 цього Закону визначає завдання і повноваження Наглядової ради суспільного мовника.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше