Національна рада проведе конкурс на вільні частоти - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Національна рада проведе конкурс на вільні частоти

Національна рада на засіданні 16 листопада ухвалила рішення про проведння конкурсу на мовлення з використанням вільних аналогових телерадіоканалів. Конкурс буде проведений через два місяці після його офіційного оголошення.


Загалом, на конкурс виставлено 20 телевізійних каналів та 6 радіоканалів.Серед телевізійних каналів дванадцять були внесені до резерву.
Вісім телеканалів вивільнилися:
чотири – у зв’язку з анулюванням ліцензій компаніям, як здійснювали мовлення на цих телеканалах, за зверненням самих телерадіоорганізацій,
три – у зв’язку з відмовою компаніям у продовженні ліцензій,
один – через скасування рішення про переможця у зв’язку з несплатою ліцензійного збору.Серед виставлених радіоканалів два канали були внесені до резерву, два вивільнилися через ухвали Господарського суду. Дві частоти, на яких не ведеться мовлення, у зв’язку з відмовою у продовженні терміну дії ліцензії та анулюванням ліцензії на мовлення за зверненням ТРО.Конкурс оголошений на телевізійні частоти в АР Крим, Дніпропетровській, Донецькій, Львівській, Сумській та Черкаській областях. Радіочастоти – у Вінницькій, Донецькій, Львівській та Сумській.Нагадаємо, що відповідно до Закону України «Про телебачення і радіомовлення» претенденти на вільні частоти мають дотримуватися низки умов. Йдеться про ліцензійні умови мовлення, вимоги до програмної концепції, вимоги до організаційно-технічних зобов’язань учасників конкурсу та вимоги до фінансових та інвестиційних зобов’язань учасників конкурсу.Оголошення про конкурс буде опубліковане найближчим часом в офіційному виданні – газеті «Голос України».


_____________________________________________________________________________
Стежте за нашими новинами на facebook.com/NacRada та twitter.com/NacRada

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше