Національна рада призначила позапланові перевірки

21.03.2013

На засіданні Національної ради 20 березня серед інших було ухвалено рішення про призначення позапланових перевірок ПрАТ «Радіокомпанія «ГАЛА», м. Київ, ТОВ «ТРК «Сан-Фуето», м. Феодосія, Автономна Республіка Крим, Телерадіокомпанії «Тодор» (у формі приватного підприємства), м. Ладижин Вінницької обл., та ТОВ «ІДАНА ЮКРЕЙН», м. Київ.

Радіомовників «ГАЛА» та «Сан-Фуето» перевірятимуть відповідно до заяв компаній про скасування санкції «оголошення попередження».

Перевірку кабельному мовнику «Тодор» призначено у зв’язку із зафіксованим фактом нездійснення мовлення компанією.

Компанії «ІДАНА ЮКРЕЙН» призначено позапланову перевірку під час розгляду питання про переоформлення супутникової ліцензії у зв’язку із зауваженнями, які виникли після проведення моніторингу телеорганізації.

Стосовно внесених змін до ліцензії, то відтепер телеканал очолюватиме Станіслав Попов. До складу редакційної ради входять Віктор Чантурія та Олександр Цвигун. Офіс компанії розміщуватиметься в Києві на вулиці Мельникова, 81, корп. 20. Також телекомпанія увідповіднила свою програмну концепцію мовлення вимогам пункту 5 Прикінцевих положень Закону України «Про засади державної мовної політики» і наказу голови Національної ради від 20.08.2012 № 5/389.