Національна рада призначила позапланові перевірки дев’ятьом одеським мовникам - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Національна рада призначила позапланові перевірки дев’ятьом одеським мовникам

Призначення позапланових перевірок дев’ятьом одеським телерадіокомпаніям стало результатом розгляду питання про реагування цих мовників на прохання регулятора надати добові записи їхніх ефірів.

У вересні з ініціативи каналу «1+1» Індустріальний телевізійний комітет звернувся до Національної ради стосовно трансляції в ефірі одеських телеканалів фільмів без належних прав на їх розповсюдження. З метою вивчення цієї ситуації і нагляду за виконанням норм чинного законодавства регуляторний орган звернувся до мовників Одеси з проханням надати записи добових ефірів за 4, 5 та 6 вересня. Не всі мовники відгукнулися на це прохання.

За результатами пояснень керівництва стосовно двох компаній питання вирішено зняти з розгляду, оскільки, як з’ясувалося, в їхньому ефірі взагалі не транслюються фільми. Дев’ятьом телерадіоорганізаціям призначено позапланові перевірки. Це – ТРК ОНЮА «Академія», ТРК «Андсер», ТРК «Здоров’я», ТРК «Клуб-ТВ», «Інформаційне агентство «Медіа-Інформ», ТРК Міський телеканал», «Інформаційне агентство  «Репортер», Телерадіомовна компанія «Телеканал «Сімейний», «Телеконект».

Також голова Національної ради Юрій Артеменко дав доручення постійно вибірково моніторити мовлення каналів, щоб переконатися, чи транслюють вони фільми без прав на їхнє розповсюдження. Для перевірки інформації регулятор також надіслав відповідні запити до Державного агентства з питань кіно.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше