Національна рада призначила представника в Луганській області - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Національна рада призначила представника в Луганській області

На засіданні 26 вересня регуляторний орган на підставі результатів конкурсної комісії та відповідно до пункту 2 статті 11 та пункту 2 статті 24 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення» призначив представника у Луганській області.

На цю вакантну посаду надійшла лише одна заява від Володимира Горобця, який у попередній період вже обіймав цю посаду, і члени Національної ради проголосували за нього одноголосно.

Сергій Костинський наголосив, що Володимир Іванович Горобець дуже добре відпрацював попередній термін на посаді представника Національної ради у Луганській області. «Це людина, з якою ми всі разом працювали над питаннями розбудови українського мовлення саме в Луганській області. Це представник найпотужнішої команди, яка опікується своїм регіоном», – сказав Сергій Костинський.

Він також  додав, що  «місцеві органи державної влади, наш представник роблять усе максимально для того, щоб забезпечити мешканців Луганської області, підконтрольних і непідконтрольних територій доступом до сигналу українських телерадіокомпаній».

Зарахувати  Володимира Горобця на цю посаду терміном на чотири роки Національна зможе лише після проведення спеціальної перевірки, як це передбачено пунктом 2 статті 58 Закону України «Про запобігання корупції».

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше