Національна рада скасувала конкурс для розвитку мереж мовлення, оголошений 3 січня - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Національна рада скасувала конкурс для розвитку мереж мовлення, оголошений 3 січня

На сьогоднішньому засіданні регуляторний орган вирішив скасувати конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів, рішення про оголошення якого було ухвалено Національною радою 20 грудня 2019 року № 2246 і який був опублікований 3 січня цього року. Це відбулося у зв’язку з оголошеним у країні карантином.
 
На цей конкурс було запропоновано 29 FM-частот у 14 областях України, і він був спрямований на розвиток мереж мовлення. 
 
Відповідно до конкурсних умов підбиття підсумків конкурсу мало відбутися до 01 травня 2020 року.
 
Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 на всій території України було встановлено карантин із 12 березня до 24 квітня 2020 р., а також запроваджено низку інших обмежувальних заходів. Карантин було продовжено до 11 травня рішенням Уряду від 22 квітня.
 
Зважаючи на обмеження у пересуванні й роботі транспорту, визначення результатів конкурсу унеможливлюється, оскільки Національна рада не зможе заслухати учасників конкурсу.  
 
Таким чином, Національна рада скасувала зазначений конкурс, попередньо сплачена конкурсна гарантія за участь у конкурсі буде повернена претендентам за їх заявою. Заявники будуть поінформовані про це рішення регулятора. 
 
Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше