Національна рада сприяє впровадженню мовлення громад - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Національна рада сприяє впровадженню мовлення громад

Упродовж останніх років в Україні спостерігається тенденція зменшення обсягів мовлення та кількості місцевих телерадіоорганізацій, насамперед редакцій проводового радіомовлення. Головними причинами такого стану є  збитковість доставки сигналу, що зумовлює недостатнє технічне забезпечення мовлення оператором проводових мереж ПАТ «Укртелеком», брак фінансування районних радіостанцій, впровадження Національною радіокомпанією України, що нині реформується у суспільного мовника, єдиної сітки мовлення.

Національна рада, зважаючи на таку ситуацію, стала ініціатором  впровадження малопотужних передавачів у діапазоні 87,5-108 МГц для забезпечення невеликих населених пунктів програмами суспільного та місцевого радіомовлення, що сприятиме кращому інформуванню населення та його оповіщенню у разі стихійного лиха чи надзвичайних ситуацій.

З цією метою запрошуємо мовників тих регіонів, де на цей час немає державного радіомовлення і під загрозою зникнення перебуває проводове радіо, звертатися до Національної ради із заявами про прорахунок FM-частот для передавачів малої потужності.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше