Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення підтримала телепремію «Media & Sat Leaders 2011»

24.10.2011

21 вересня Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення підтримала проведення ІІІ щорічної Премії «Media & Sat Leaders 2011» в галузі телеконтенту і обладнання, висловивши при цьому подяку організаторам за надану можливість реалізації одного з головних завдань Національної ради – підтримки та розвитку медіапростору України.

Заступник голови Національної ради Лариса Мудрак коментує:

«Національній раді імпонує, що Премія – молода, амбітна, а головне спрямована на достатньо серйозний сегмент медійного простору України: супутникові, кабельні та ефірні телеканали.

Зважаючи на подальший розвиток телерадіопростору України, саме за такого роду телеканалами Національна рада вбачає майбутнє українського телебачення, тому дуже добре, що в її особі зазначена Премія має сталу і надійну підтримку, а її започаткування є дійовим важелем, що дає суттєвий поштовх до відчутного вдосконалення нашого телерадіопростіру.

Є ще одна шляхетна мета, яку поділяє Національна рада – зробити більш відомими імена й таланти, які працюють у цій галузі й не відомі широкому загалу.

Безумовно, необхідно віддати належне організаторам: журналу «Mediasat» і головному натхненнику Премії – Олександру Глущенку, який одночасно є членом Громадської ради при Національній раді.


Маємо надію, що Премія «Media & Sat Leaders» буде корисною не лише для діяльності видання, Національної ради, ринку, а й для всіх зацікавлених українських глядачів».