Національна рада відмовила регіональним компаніям, що мовлять із логотипом «112 Україна», у переоформленні їхніх ліцензій - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Національна рада відмовила регіональним компаніям, що мовлять із логотипом «112 Україна», у переоформленні їхніх ліцензій

5 жовтня Національна рада на засіданні вкотре розглянула питання про переоформлення ліцензій регіональних компаній, що мовлять у багатоканальній цифровій телемережі МХ-5 із логотипом «112 Україна», – «Аріадна ТВ», «Лідер ТВ», «Партнер ТВ», «ТВ Вибір», «Новий формат ТВ» – у частині зміни  програмних концепцій мовлення.

16 вересня до Національної ради надійшли заяви від зазначених компаній щодо переоформлення ліцензій у зв’язку зі зміною програмних концепцій. 21 вересня мовникам було надіслано запрошення на засідання Національної ради, під час якого розглядатимуться ці питання, але вручити відправлення не вдалося, оскільки одержувач відмовився отримати запрошення. Також запрошення уповноважених представників ліцензіатів на засідання Національної ради було розміщено на офіційному веб-сайті регулятора.

У зв’язку з тим, що мовники, які отримали ліцензії на мовлення в багатоканальній мережі МХ-5 під час конкурсу, при зміні своїх програмних концепцій фактично ототожнюють їх програмній концепції супутникового телеканалу «112 Україна», відмовляючись від програм і передач, з якими вони перемогли у конкурсі (місцеві новини, дитячий контент тощо), регуляторний орган відмовив у переоформленні ліцензій. Таким чином, програмні концепції ліцензіатів залишено без змін.

 

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше