Національна рада відмовила регіональним компаніям, що мовлять із логотипом «112 Україна», в переоформленні ліцензій на мовлення

27.10.2015

26 жовтня Національна рада на засіданні розглянула питання щодо переоформлення ліцензій на мовлення п’яти регіональних компаній, що мовлять із логотипом «112 Україна», – «Аріадна ТВ», «Новий формат ТВ», «Партнер ТВ», «ТВ Вибір», «Лідер ТВ». Компанії просили внести зміни до програмних концепцій мовлення.

Незважаючи на звернення самих ліцензіатів, їхні представники на засідання регуляторного органу не прийшли. Це відбувається уже не вперше. Заступник голови Національної ради Уляна Фещук зауважила, що регулятор зі свого боку зробив усе можливе, аби вручити цим мовникам повідомлення про розгляд їхніх справ на засіданні. Однак компанії вкотре ухилилися від отримання такого повідомлення. Усі спроби щодо забезпечення прав цих компаній були виконані у всьому обсязі, наголосила У. Фещук, тому запропонувала розглядати зазначені питання.

За підсумками голосування члени Національної ради відмовили регіональним компаніям «Аріадна ТВ», «Новий формат ТВ», «Партнер ТВ», «ТВ Вибір», «Лідер ТВ» у зміні програмної концепції мовлення.