Національна рада відреагувала на відео в соцмережах з російськими пропагандистами - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Національна рада відреагувала на відео в соцмережах з російськими пропагандистами

5 вересня в соціальних мережах і месенджерах з’явилося відео, в якому зафіксована трансляція в одному з клубів Чернігова програми за участі російської пропагандистки скабєєвої. Представниця Національної ради в Чернігівській області разом із правоохоронними органами миттєво відреагували на цю інформацію та перевірили заклад.

Як розповіла представниця Національної ради Ірина Сенченко, 5 вересня в одному з каналів мережі «Тelegram», а саме «Труха Україна»,  було поширено відео з одного зі спортивних чернігівських фітнес-клубів про те, що в його залі по телевізору транслюється передача за участі кремлівської пропагандистки скабєєвої.

Про цей випадок Ірина Сенченко повідомила керівництво Національної ради та працівників правоохоронних органів міста. Того ж дня представниця медіарегулятора разом із спеціалістами кіберполіції  відвідали з перевіркою спортивний клуб «Kislorod».

За словами представників закладу, відбулося несанкціоноване втручання відвідувачів клубу в роботу їхньої  мережі. Телевізійні канали в залі не транслюються, тільки відео з Youtube. Керівництво спорткомплексу також надало правоохоронцям і представниці Національної ради відео з камер спостереження від 1 вересня із моментом появи програми російської пропагандистки на клубних дисплеях. 

Щодо цього скандального випадку керівництво фітнес-клубу звернулося із заявою до Національної поліції України, Державного бюро розслідувань, Служби безпеки України, Прокуратури і надало відповідні свідчення.

Представниця Національної ради і правоохоронці докладно пояснили всім працівникам спортивного клубу вимоги законодавства щодо поширення забороненого контенту країни-агресора та наголосили на пильності і важливості встановлення додаткового захисту.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше