Національна рада відзначила працівників телерадіоінформаційної галузі

Перед початком засідання 16 листопада голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення з нагоди професійного свята – Дня працівників радіо, телебачення і зв’язку вручив відзнаки регуляторного органу працівникам Національної телекомпанії України і Телекомпанії «Ера».



Загалом, за значний особистий внесок у розвиток вітчизняного телебачення, утвердження демократичних засад діяльності засобів масової інформації Почесною відзнакою Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення “За розбудову телерадіоінформаційного простору України” нагороджено:
Слободянюка Павла Васильовича, начальника Українського державного центру радіочастот,
Стратієнко Тамару Миколаївну, члена Колегії експертів при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення,
Савенка Олександра Миколайовича, генерального директора Київської державної регіональної телерадіокомпанії,
Самсоненка Вадима Феодосійовича, генерального директора Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення,
Курдіновича Олександра В’ячеславовича, голову Державного комітету телебачення і радіомовлення України,
Цимбал Тетяну Василівну, члена Колегії експертів при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення.




За вагомий внесок у розвиток електронних засобів масової інформації України, високий професіоналізм та сумлінну працю Почесною грамотою Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення нагороджено:
Бондар Ольгу Вікторівну, головного спеціаліста протокольного відділу управління організаційного забезпечення Національної ради;
Бочека Петра Григоровича, головного спеціаліста відділу контролю контрольно-аналітичного управління;
Василенко Людмилу Вікторівну, завідувача сектору міжнародних зв’язків Національної ради;
Салабая Олександра Васильовича, представника Національної ради в Одеській області;
Виноградова Бориса Львовича, телеоператора 1 категорії творчо-виробничого об’єднання інформаційно-аналітичних програм Національної телекомпанії України;
Засуху Олександра Анатолійовича, телеоператора 1 категорії творчо-виробничого об’єднання інформаційно-аналітичних програм Національної телекомпанії України;
Євтухова Анатолія Людвиговича, генерального продюсера музичного холдингу „Business Radio Group”;
Іванову Олену Дмитрівну, голову правління Хмельницької громадської організації „Дитяче телевізійне агентство”;
Резніченка Валентина Михайловича, віце-президента групи компаній „Український медіа холдинг”;
Рудаченко Надію Іванівну, головного редактора радіо інформаційної організації „Марківська районна редакція радіомовлення”, смт Марківка Луганської області;
Скляренко Вероніку Євгеніївну, старшого редактора творчого об’єднання публіцистичних та соціальних програм Національної телекомпанії України;
Томанек Людмилу Миколаївну, ведучого програми творчого об’єднання публіцистичних та соціальних програм Національної телекомпанії України;
Терещенко Валентину Володимирівну, головного звукорежисера телекомпанії „Ера”;
Торопчинова Юрія Юрійовича, ведучого ефіру телекомпанії „Ера”;
Чепігу Ларису Володимирівну, відповідального секретаря творчого об’єднання документальних фільмів та програм Національної телекомпанії України;
Сугака Юрія Олександровича, директора департаменту ТОВ «Телерадіокомпанія «Україна»;
Чанглі Валентина Івановича, генерального директора Дніпропетровської обласної державної телерадіокомпанії;
Якубенко Ларису Леонідівну, генерального директора Сумської обласної державної телерадіокомпанії.


Прес-служба Національної ради вітає нагороджених і бажає реалізації творчих планів та примноження добробуту. Нехай ваша творча, натхненна праця приносить вам велике задоволення і щиру повагу від людей!




Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше