Національна рада вітає естонського медіарегулятора і народ Естонії із Днем незалежності - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Національна рада вітає естонського медіарегулятора і народ Естонії із Днем незалежності

24 лютого дружня нам країна Естонія святкує найважливіше державне свято – День незалежності. Національна рада вітає естонського медіарегулятора CTRA та народ Естонії із цим святом і зичить міцності естонській державі та процвітання її народові. Висловлюємо глибоку вдячність за підтримку України у нашій боротьбі за суверенітет, територіальну цілісність і європейське майбутнє України.

Буремного 1918-го року в Таллінні, столиці республіки, була оголошена незалежність Естонії. Із 1919-го ця дата святковим кольором вписана у календар молодої країни. Протягом століть панування іноземних держав естонці ніколи не втрачали мрії сформувати своє незалежне державне утворення.

Переживши спільну болісну історію радянської зневажливої окупації, маючи нині спільний кордон із державою-агресором, обидві наші країни добре знають цінність і ціну свободи. Cвободи, яку ще належить утвердити в кривавій боротьбі.

Ми високо цінуємо непохитну підтримку шляху України і щиро вдячні Естонії за її неймовірне лідерство, мужність у першості при ухваленні рішучих, відповідальних і чесних рішень на підтримку України.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше