Національна рада внесла Славомира Сєраковського до переліку медіадрузів України - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Національна рада внесла Славомира Сєраковського до переліку медіадрузів України

Польський громадський діяч, журналіст і політолог Славомир Сєраковський із червня збирав кошти для підтримки України у війні проти росії. Кошти під час акції «Купімо Україні Bayraktar» перевели понад 200 тис. людей. Усього журналіст зібрав 22,5 млн злотих (близько 5 мільйонів доларів США).

Славомир Сєраковський заявив, що збір коштів триватиме ще кілька днів, оскільки є велика кількість охочих долучитися до акції з придбання безпілотника для України. Гроші збирають на краудфандинговій платформі Zrzutka.pl.

За словами Славомира, в неділю так багато людей хотіли долучитися до акції на завершальному етапі, що сервери платформи Zrzutka.pl кілька разів зависали. Надлишок коштів, зібраних у рамках акції, буде переведено на рахунок ЗСУ в Національному банку України.

Національна рада вдячна польському медійнику за таку важливу й необхідну у час війни підтримку і вносить Славомира Сєраковського до свого Списку медіадрузів України. Станом на сьогодні перелік медіасоюзників налічує 108 організацій та медіакторів. Географія підтримки широка: до списку входять представники медіаспільнот понад 35 країн з Європи та всього світу.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше