Національна рада видала супутникову ліцензію ТОВ «ІНФО24» на канал із логотипом «ТBinfo»

06.12.2011

На засіданні Національної ради 6 грудня ц.р. було розглянуто та ухвалено рішення про видачу ліцензії на супутникове мовлення ТОВ «ІНФО24», м. Київ.

Питання про видачу супутникової ліцензії цій компанії розглядалося Національною радою 16 червня 2011 р., але за результатами розгляду заявних документів та голосування членів Національної ради рішення не отримало необхідної кількості голосів.

Нагадаємо, що при першому розгляді цього питання найбільше запитань членів Національної ради викликав статутний фонд товариства, який за поданими документами становив 1 тисячу гривень. Чимало застережень було і щодо логотипу компанії, адже в назві фігурувало число 24, що трапляється в кількох назвах компаній та телевізійних програм. З цього приводу тоді до Національної ради надійшло звернення від ПрАТ «Телерадіокомпанія «Люкс», що має логотип «24».

Нині керівництво ТОВ «ІНФО24» звернулося до регуляторного органу з проханням розглянути питання щодо видачі ліцензії на супутникове мовлення, посилаючись на Постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 21.09.2011 у справі № 2а-9924/11/267.

Під час обговорення питання заступник голови Національної ради Лариса Мудрак зауважила: «Судячи із документів, які зараз маємо, компанія зробила висновки із ситуації, яка склалася. Змінено логотип, змінено підхід щодо програмного планування, компанія надала всі документи, які Національна рада просила на доповнення. Компанія переглянула свій підхід із приводу статутного фонду, щодо якого минулого разу були серйозні застереження».

Представник компанії «ІНФО24» Юрій Крайняк, репрезентуючи канал, розповів, що основний формат телеканалу – інформаційно-просвітницький. Мовлення – 24 години. «Є потенціал, є технічні можливості, є кадрові можливості, щоб створювати власний продукт. Є можливість створити інформаційне мовлення, тому що більшість журналістів, з якими канал хоче розпочати співпрацю і з якими є попередні домовленості, є журналістами, які мають значний досвід і авторитет на цьому ринку. Ми привели статут у відповідність до тих зауважень, які лунали від членів Національної ради. Для того, щоб відійти від потенційно конфліктної ситуації з логотипом, ми надали змінений логотип», – наголосив він.

Оксана Головатенко, перший заступник голови Національної ради, звертаючись до представників «ІНФО24» (на засіданні, окрім Ю.Крайняка, був також О.Півнюк), констатувала: «Влітку ми відмовляли з об’єктивних причин. Для нас є важливим, що ви дослухалися до наших зауважень. На сьогодні компанія внесла значні зміни, насамперед це стосується розмірів статутного фонду, який на разі становить не 1000 грн., а 350 тисяч».

На запитання членів Національної ради, коли можна очікувати на старт, була отримана відповідь, що упродовж двох місяців канал готовий вийти в ефір.

Довідково: Директором компанії ТОВ «ІНФО24» є Віталій Портніков. Логотип: «ТBinfo». Територія розповсюдження телерадіопрограм – Україна та інші країни в межах зони впевненого прийому сигналу із супутника. Обсяг мовлення – 24 години на добу. Мова, якою вестимуться передачі – українська не менше 75%. Формат мовлення визначено як інформаційно-просвітницький. Термін дії ліцензії – 10 років.

_____________________________________________________________________________
Стежте за нашими новинами на facebook.com/NacRada та twitter.com/NacRada