Національна рада виконає рішення суду щодо Чорноморської телерадіокомпанії - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Національна рада виконає рішення суду щодо Чорноморської телерадіокомпанії

На виконання пункту третього резолютивної частини постанови Окружного адміністративного суду АР Крим від 05.04.2011 р. у справі № 2а-3272/11/1/0170 Національна рада на засіданні 13 квітня 2011 року ухвалила рішення про те, що вона, відповідно до норм чинного законодавства, повторно розгляне заяву ТОВ „Чорноморська телерадіокомпанія”, м. Сімферополь, АР Крим, про продовження строку дії ліцензії на мовлення, після того, як зазначена телерадіокомпанія подасть її до регуляторного органу.

Довідково: Ліцензія Чорноморської телерадіокомпанії, термін дії якої Національна рада, керуючись пунктом „б” частини 7 статті 33 Закону України „Про телебачення і радіомовлення”, не продовжила, стосувалася лише трьох населених пунктів, а саме: м.Нова Петрівка, м.Совєтське, м.Чорноморське.

Непродовження терміну дії ліцензії було спричинене систематичними порушеннями цією компанією норм чинного законодавства і умов власної ліцензії, в різні роки до неї регуляторним органом у сфері телерадіомовлення було застосовано три санкції «оголошення попередження».

Крім мовлення в зазначених містах, телерадіоорганізація має мережу із 17 частот по всьому регіону, і мовить у таких населених пунктах: м.Сімферополь, м.Севастополь, м.Євпаторія, м.Феодосія, м.Ялта (Паркове), м.Алупка, м.Алушта, м.Красноперекопськ, смт Нікіта, м.Джанкой, м.Заводське, м.Керч, м.Білогірськ, смт Партеніт, м.Ялта (Паркове), м.Судак, м.Щолкіне, ліцензія чинна до 25 жовтня 2015 року.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше