Національна рада винесла на громадське обговорення зміни до Плану розвитку - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Національна рада винесла на громадське обговорення зміни до Плану розвитку

Регулятор на засіданні 8 листопада ухвалив рішення про внесення змін до Плану розвитку національного телерадіопростору та виніс  їх на обговорення громадськості.

Відповідно до закону «Про телебачення і радіомовлення» (стаття 21) цей нормативно-правовий документ розробляється Національною радою, керуючись ним регулятор ухвалює рішення щодо створення та розвитку каналів мовлення, мереж мовлення і телемереж, які передбачають використання радіочастотного ресурсу України, визначає конкурсні умови й оголошує конкурси на отримання ліцензій на мовлення, формує умови ліцензій, які видаються за реєстраційним принципом.

У запропонованому до громадського обговорення проекті враховано ті зміни, які відбулися упродовж 2018 року у зв’язку із ухваленням нових законодавчих норм, зокрема щодо видачі Національною радою дозволів на тимчасове мовлення. Уточнюються також питання щодо доступу населення до програм українських мовників на територіях, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження (окуповані території Донецької, Луганської областей, Автономної Республіки Крим та м. Севастополя), на територіях, які розташовані на лінії зіткнення, а також на територіях, які межують із тимчасово окупованою територією Автономної Республіки Крим.

Запропоновано уточнення, що стосуються питань завершення переходу від аналогового до цифрового мовлення та розвитку суспільного мовлення.

Проект змін до Плану розвитку оприлюднено на сайті Національної ради, і громадськість може внести до нього пропозиції і зауваження упродовж місяця.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше