Національна рада виносить на громадське обговорення проект Змін до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Національна рада виносить на громадське обговорення проект Змін до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору

Регулятор ухвалив рішення щодо винесення на громадське обговорення проекту Змін до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору. Встановлений термін для громадського обговорення – один місяць.

24 грудня на засіданні регулятор ухвалив рішення щодо винесення на громадське обговорення проекту Змін до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору.

Відповідно до статті 21 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» Національна рада переглядає План розвитку не рідше як однин раз на рік.

Зауваження і пропозиції до проекту акта можна надсилати на поштову адресу: 01601, м. Київ, вул. Прорізна, буд. 2 або електронною поштою nrada@nrada.gov.ua.

Термін для громадського обговорення – один місяць.

Із проектом Змін до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору можна ознайомитися на сайті регуляторного органу.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше