Національна рада висловлює вдячність «Мистецькому Арсеналу» за сприяння у проведенні фотовернісажу «Кришталевий погляд дитинства-2013»

28.10.2013

27 жовтня завершився фотовернісаж «Кришталевий погляд дитинства-2013», що тривав з 17 жовтня в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» у рамках освітнього проекту для дітей і підлітків «Арсенал ідей». Фотовиставка, на якій були представлені творчі роботи лауреатів та дипломантів ХХІІ Міжнародного дитячого, молодіжного фестивалю аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела-2013», проходила за ініціативи Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Фотороботи переможців фестивалю виставлялися в «Мистецькому Арсеналі» вдруге. Перший такий фотовернісаж відбувся восени 2011 року.

Винятково важлива місія фестивалю «Кришталеві джерела» – відкривати нові таланти, заохочувати дітей та юнацтво до творчості, навчати їх шанувати національні культурні традиції – схожа з метою інноваційно-освітнього проекту «Арсенал ідей», який активно підтримує Національна рада.

Національна рада висловлює глибоку вдячність «Мистецькому Арсеналу» за можливість презентації фоторобіт учасників конкурсу на найкращому столичному мистецькому майданчику.