Національна рада виставить на конкурс п’ять частот у Херсонській області

18.05.2016

18 травня регуляторний орган затвердив конкурсні умови й ухвалив рішення про оголошення конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіочастот у Херсонській області. Усього на конкурс виставлено 5 частот.

Зокрема, мова йде про частоти 103,5 МГц і 100,9 МГц у с. Василівці Каховського району, 90,8 МГц і 103,6МГц у м. Генічеську та 102,8МГц у смт Новотроїцькому.

Оголошення про конкурс буде опубліковано в газеті «Голос України». З інформацією про виставлені на конкурс частотні присвоєння та умовами конкурсу незабаром можна буде ознайомитися на сайті Національної ради.

За словами члена Національної ради Сергія Костинського, конкурс на ці п’ять частот є одним із перших результатів діяльності спеціально створеної міжвідомчої робочої групи Національної ради з розвитку телерадіомовлення в південних районах Херсонської області та на територію тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим і м. Севастополя. Також він зауважив, що це лише перший пакет частот, і запевнив, що будуть наступні. Нині, сказав Сергій Костинський, “завершується робота зі створення дорожньої карти щодо захисту інформаційного простору на півдні Херсонської області».