Національна рада взяла участь у відкриті 3-го Конгресу НАМ

19.09.2011

8 ЧЕРВНЯ У ПРИМІЩЕННІ ВЦ „КИЇВЕКСПОПЛАЗА” ВІДБУЛОСЯ ВІДКРИТТЯ 3-ГО КОНГРЕСУ НЕЗАЛЕЖНОЇ АСОЦІАЦІЇ ТЕЛЕРАДІОМОВНИКІВ (НАМ), В ЯКОМУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ ГОЛОВА НАЦІОНАЛЬНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ ВОЛОДИМИР МАНЖОСОВ І ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ НАЦІОНАЛЬНОЇ РАДИ ЛАРИСА МУДРАК.

8 червня у приміщенні ВЦ „КиївЕкспоПлаза” відбулося відкриття 3-го Конгресу Незалежної асоціації телерадіомовників (НАМ), в якому взяли участь голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Володимир Манжосов і заступник голови Національної ради Лариса Мудрак.

Володимир Манжосов привітав Асоціацію мовників з 10-ю річницею від дня створення, наголосивши при цьому, що саме вона стала провісником того, що в державі з’явилася трибуна, де можна вільно висловлювати думки на погляди. „10 років тому телерадіоінформаційний простір лише ставав на ноги, і саме вами був зроблений крок до консолідації зусиль навколо створення правової бази та демократичної розбудови вітчизняної телерадіоінформаційної сфери”, – зазначив голова Національної ради.

У свою чергу заступник голови Національної ради Лариса Мудрак подякувала Незалежній асоціації мовників за її довголітню діяльність. „Тільки шляхом єднання будь-яка галузь, і насамперед медійний ринок, який відчуває постійні струси – політичні та економічні – може розвиватися, набувати цивілізованих форм та стати конкурентним, а відтак виконати свою головну місію – нести свободу слова у маси. Тому величезний уклін вам за ваше об’єднання і вашу діяльність протягом десяти років”, – зазначила вона.

Члени Національної ради також відповіли на численні запитання учасників форуму – регіональних телерадіомовників.

Прес-служба Національної ради