Національна рада взяла до відома результати перевірки «НЛО.TV» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Національна рада взяла до відома результати перевірки «НЛО.TV»

На засіданні 3 березня Національна рада взяла до відома результати позапланової перевірки ТОВ «ТРК «УКРАЇНА» (логотип «НЛО.TV») і вказала каналу на неприпустимість порушень у подальшому.

 До Національної ради звернулася громадянка Добель О.В. щодо демонстрування на телеканалі «НЛО.TV» анімаційного фільму «Експедиція на Сатурн». На запит Національної ради телеканал повідомив, що заявні документи на отримання державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування цього мультфільму перебували на розгляді в Державному агентстві України з питань кіно.

Для перевірки зазначених фактів 6 січня Національна рада призначила телеканалу позапланову перевірку компанії. Перевірка зафіксувала, що 29 листопада 2015 року в період з 09:12 до 11:45 на телеканалі транслювався анімаційний фільм «Експедиція на Сатурн» без Державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів. Крім того,  анімаційний фільм демонструвався у час, що не відповідав віковій категорії, зазначеній в прокатному посвідченні.

Під час обговорення питання на засіданні директор телеканалу «НЛО.TV» Іван Букреєв повідомив, що на момент демонстрування мультфільму «Експедиція на Сатурн» телеканал не встиг отримати прокатне посвідчення, але отримав його незабаром. Також він зазначив, що хоч нова редакція Положення про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів не передбачає обмеження у часі під час демонстрування фільмів з індексом «12» і «16» (індекс «14» взагалі не передбачений у новій редакції Положення), на телеканалі триває внутрішнє обговорення стосовно такої норми. Працівники телеканалу дотримуються думки, що варто переміщувати такі фільми на пізніший час і розміщувати попередження про трансляцію такого контенту.

Національна рада, зваживши на пояснення представника телеканалу, взяла до відома наявність порушень і вказала керівництву каналу на неприпустимість порушень у подальшому.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше