Національна рада закликає долучитися до допомоги Українській Армії

08.04.2015

До уваги керівників телерадіоорганізацій!

До Національної ради звернувся Генеральний штаб Збройних Сил України з проханням посприяти у розміщенні в ефірі українських телерадіокомпаній відео- та аудіороликів, виготовлених спільно з Міжнародним благодійним фондом «Повернись живим».

Метою цих матеріалів є висвітлення проблеми катастрофічного браку приладів нічної оптики та зв’язку в зоні проведення Антитерористичної операції на Донбасі.

З травня фонд «Повернись живим» намагається забезпечити українських військових у зоні бойових дій електронікою та нічною оптикою. На сьогодні фондом оснащено підрозділи АТО приладами на суму понад 40 млн. грн. Але цього недостатньо. Ролики спрямовані спонукати якомога більше людей до виявлення активної громадянської позиції та допомоги українській армії. Своєю чергою фонд готовий надати документи та інші докази своєї волонтерської діяльності.

Регуляторний орган у сфері телерадіомовлення проаналізував зміст наданих відео- й аудіороликів і дійшов висновку, що вони відповідають вимогам соціальної реклами.

Враховуючи політичну і соціально-економічну ситуацію в Україні, Національна рада звертається до керівників телеканалів і радіокомпаній із проханням віднайти можливість розмістити в ефірі зазначені матеріали.

З приводу розміщення роликів звертатися до контактної особи Ольги Кобилянської: +38 (097) 757 15 64.