Національна рада замовить в УДЦР прорахунок нових частотних присвоєнь

06.03.2019

Національна рада звернеться до ДП «Український державний центр радіочастот» стосовно розроблення висновків щодо можливості та умов користування радіочастотним ресурсом України для потреб телерадіомовлення (цифрове наземне місцеве телемовлення, аналогове звукове мовлення, тимчасове аналогове звукове мовлення) і зміни потужності радіоелектронних засобів мовлення у деяких населених пунктах. Відповідне рішення регулятор ухвалив на засіданні 6 березня.

Прорахунок FM-частот здійснюватиметься у Ковелі Волинської області, Білокуракиному Луганської області, Богодухові і Великому Бурлуці Харківської області, а також 12 населених пунктах Сумської області.

У Первомайську Миколаївської області буде прораховано цифровий телеканал для місцевого мовлення. Для тимчасового радіомовлення буде замовлено прорахунок частот у Авдіївці Донецької області та Станиці Луганській Луганської області.

Окрім того, прорахунок стосуватиметься цифрових телеканалів для місцевого мовлення у 6 населених пунктах Дніпропетровській, Житомирській, Херсонській, Черкаській областях і для тимчасового мовлення у Світлодарську Донецької області.

Також Національна рада звернеться з тим, щоб збільшити потужність з 0,1 до 1 кВт на частотах 89,0 МГц у Краматорську (Слов’янську) Донецької області, 103,0 МГц у Кремінній Луганської області і 102,6 МГц у Старобільську Луганської області.