Національна рада замовить в УДЦР висновки щодо можливості та умов користування радіочастотним ресурсом - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Національна рада замовить в УДЦР висновки щодо можливості та умов користування радіочастотним ресурсом

Національна рада на засіданні 27 травня ухвалила замовити в ДП «Український державний центр радіочастот» розроблення висновків щодо можливості та умов користування радіочастотним ресурсом України для потреб телерадіомовлення.

Так, до Національної ради звернулася ТРО «ТЕЛЕФАКТ», м. Самбір, щодо прорахунку цифрових місцевих каналів на 47 ТВК у 9 населених пунктах Львівської області: Бориславі, Новому Роздолі, Радехові, Старому Самборі, Турці, Красному, Підбужі, Рожевому, Червоному.

Прорахунок радіочастот для аналогового звукового мовлення буде замовлено у м. Сваляві Закарпатської області, с. Гошові Івано-Франківської області, м. Білій Церкві Київської області, смт Славському Львівської області.

Про зміну технічних характеристик радіоелектронних засобів мовлення, зокрема потужності, клопотали такі компанії: 

  • ТОВ «ТРО «Теодор», с. Минай Ужгородського району, на частоті 91,5 МГц у м. Хусті Закарпатської області,
  • ПП «Обрії», м. Сміла, на частоті 102,0 МГц у м. Смілі Черкаської області. Крім того, ліцензіат просить визначити можливість збільшити висоту підвісу передавальної антени на 8 метрів.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше