Національна рада замовить в УДЦР висновки щодо можливості збільшення потужності передавачів для суспільного мовника і херсонського ліцензіата - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Національна рада замовить в УДЦР висновки щодо можливості збільшення потужності передавачів для суспільного мовника і херсонського ліцензіата

Регуляторний орган 14 січня розглянув пропозиції двох телерадіоорганізацій і ухвалив рішення звернутися до ДП «Український державний центр радіочастот» стосовно розроблення висновків щодо визначення можливості зміни технічних характеристик радіоелектронних засобів мовлення у кількох десятках міст і сіл України.

Зокрема, «Національна суспільна телерадіокомпанія України» має намір збільшити потужність передавачів у 49 населених пунктах у 16 областях України. Якщо зараз компанія мовить здебільшого із потужностями від 0,1 до 0,5 кВт, то прорахунок стосуватиметься можливого збільшення потужності до 0,25 – 1 кВт у різних населених пунктах. Водночас НСТУ зацікавлена збільшити потужність передавачів до 2 кВт на частотах 100,5 МГц у Харкові та 88,1 і 105,6 МГц у Херсоні.

Також у Херсонській області КП «Студія місцевого мовлення «Іванівське радіо», смт Іванівка, окрім збільшення потужності радіоелектронного засобу мовлення до 1 кВт, змінює адресу його встановлення в межах зазначеного населеного пункту.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше