Національна рада запропоновувала провести відкриту зустріч із журналістами, які хочуть створити телеканал «ІНФО24»

19.09.2011

«Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення запрошує журналістів, які мають намір створити новий супутниковий телеканал, на відкриту зустріч для з’ясування всіх питань, які виникли під час розгляду заяви про видачу ліцензії ТОВ «ІНФО24»», – про це заявила заступник голови Національної ради Лариса Мудрак.

Регуляторний орган, розглянувши заяву товариства, засновниками і власниками якого є відомі журналісти Віталій Портніков, Наталія Катеринчук, Микола Княжицький і Артем Шевченко, не зміг ухвалити позитивного рішення, оскільки у членів Національної ради виникло чимало запитань, зокрема і щодо фінансової спроможності товариства.

Як було зауважено під час засідання, всім сподобалася презентація каналу з Віталієм Портніковим, Олегом Базаром, Наталею Катеринчук, Сонею Кошкіною, Артемом Шевченком, Єгором Чечериндою та іншими, але Національна рада, як заявив Микола Фартушний, «хотіла б побачити ще й бізнес-план, який би переконав, що запропонований проект є реальним і реалістичним».

Голова Національної ради Володимир Манжосов наголосив: «Хоч супутникова ліцензія не передбачає використання частотного ресурсу держави, регуляторний орган має завжди зважено підходити до видачі ліцензій на мовлення і бути переконаним у здатності компанії у відповідний період вийти в ефір».

За традицією, яка склалася упродовж останніх років, регуляторний орган завжди докладно з’ясовує всі аспекти майбутньої діяльності супутникової телекомпанії, тому заяви на видачу ліцензій розглядаються по 2–3 рази, до з’ясування всіх обставин. Наприклад, до заяв компаній, що нещодавно отримали ліцензії на супутникове мовлення, ТОВ «АППІА» телеканалу «JEWISH NEWS», та товариств однієї групи «Дитячий канал”, „Підлітковий канал”, „Юкрейніан фешн”, Національна рада поверталася двічі.