Національна рада затвердила нові нормативно-правові акти на виконання Закону «Про медіа» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Національна рада затвердила нові нормативно-правові акти на виконання Закону «Про медіа»

Національна рада за результатами обговорення затвердила ще два підзаконні нормативно-правові акти, розроблені на виконання Закону України «Про медіа». Вони дають регуляторові можливість запустити механізм його реалізації на практиці і розпочати офіційні процедури моніторингів та перевірок і далі працювати з тимчасовими дозволами на мовлення.

Член Національної ради Олександр Бурмагін розповів, що зауваження і пропозиції, які були подані до цих актів, регулятор додатково обговорив зі стейкхолдерами цього тижня. Зустріч відбулася з усіма, хто ініціював ці зауваження і пропозиції, профільними управліннями, членами Національної ради. Під час зустрічі регулятор презентував свою позицію щодо висловлених раніше зауважень, а також додатково заслухали і обговорили нові пропозиції.

Отже, Національна рада затвердила такі акти:

  • Порядок здійснення офіційного моніторингу та проведення перевірок діяльності суб’єктів у сфері медіа;
  • Порядок видачі та анулювання дозволів на тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення.

Нормативно-правові акти набувають чинності з моменту їх оприлюднення. Вони будуть розміщені на сайті Національної ради в розділі Нормативно-правові акти Національної ради

Крім того, сьогодні регулятор оприлюднить звіти щодо обговорень тих нормативно-правових актів, які були затверджені Національною радою на попередньому засіданні 18 травня.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше