Національна рада затвердила у новій редакції положення про Громадську раду

02.08.2018

Своїми рішеннями від 2 серпня Національна рада внесла зміни і затвердила в новій редакції Положення Національної ради «Про Громадську раду при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення» та оголосила про прийом пропозицій щодо кандидатур до нового складу Громадської ради з 29 серпня 2018 року.

20 липня цього року Громадська рада на  своєму черговому засіданні  обговорила і чинне Положення про діяльність дорадчого органу і ухвалила рішення, яким рекомендувала Національній раді затвердити нову редакцію документа. Зокрема зміни стосуються процедури обрання членів Громадської ради, порядку проведення чергових та позачергових засідань, ухвалення рішень з процедурою електронного голосування тощо. Крім того, вилучається пункт про створення секретаріатів Громадської ради для забезпечення її діяльності, натомість пропонується у разі потреби створення робочих органів для забезпечення її діяльності.

Чинне Положення регуляторного органу «Про Громадську раду при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення» було затверджено рішенням від 28 липня 2010 року. 7 серпня 2014 року Національна рада внесла до нього зміни щодо терміну повноважень членів Громадської ради – рік змінили на два.

Також Національна рада у зв’язку із закінченням 29 вересня цього року терміну повноважень нинішнього складу Громадської ради (був затверджений 29 вересня 2016-го) ухвалила рішення про оголошення прийому з 29 серпня 2018 року пропозицій щодо кандидатур до нового складу Громадської ради. Оголошення буде опубліковане на офіційному сайті регулятора. До затвердження нового складу дорадчого органу Громадська рада нинішнього складу продовжує свою роботу.