Національна рада знову відмовила каналові «112 Україна» у переоформленні регіональних ліцензій - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Національна рада знову відмовила каналові «112 Україна» у переоформленні регіональних ліцензій

На засіданні 16 червня регуляторний орган у черговий раз відмовив п’яти регіональним компаніям «Аріадна ТВ», «Лідер ТВ», «Партнер ТВ», «ТВ Вибір», «Новий формат ТВ» у переоформленні ліцензій щодо зміни програмних концепцій. Перелічені канали мовлять у цифровому багатоканальному мультиплексі МХ-5 із логотипом «112 Україна».

 Представники каналів традиційно відмовилися приймати запрошення на засідання і на розгляд питання не з’явилися. Як повідомила заступник голови Національної ради Уляна Фещук, нині є 37 судових позовів щодо ситуації з відмовою регулятора переоформляти програмні концепції регіональних мовників. Ця позиція Національної ради обґрунтована тим, що компанії вибороли своє право мовити у регіональному мультиплексі МХ-5 на конкурсі й немає підстав  переоформляти їх ліцензії на мовлення у єдиній загальнонаціональної мережі «112 Україна».

Як повідомлялося раніше, судами двох інстанцій – Окружного адміністративного суду м. Києва й Київським апеляційним адміністративним судом ­– рішення Національної ради про відмову у переоформленні ліцензій  компаніям «Аріадна ТВ», «Лідер ТВ», «Партнер ТВ», «ТВ Вибір», «Новий формат ТВ» визнано правомірними і такими, що відповідають вимогам законодавства.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше